Payday 2 oynayacak arkadaş arıyorum

ZalpY

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda Payday 2 aldım Steam'den 2 TL'ye. Eylül'de oynamaya başlarım diye umuyorum ama bazılar arkadaş yoksa sıkıcı diyor. Bana arkadaş lazım. Eğer hala oynayan biri varsa aramızda yazsın ayrıca oyunu bilmediğim için yardımcı olacak biri lazım. 4 kişilik grup olmak istiyorum yaşı sorun etmezseniz bekliyorum. Steam'im tintero007 Payday 2 yanında Hotline Miami DLC aldım gelecek kişilerle oynayabiliriz.

Dosya Ekleri

• resim_2022-06-26_122029106.png
    resim_2022-06-26_122029106.png
    1 MB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda Payday 2 aldım Steam'den 2 TL'ye. Eylül'de oynamaya başlarım diye umuyorum ama bazılar arkadaş yoksa sıkıcı diyor. Bana arkadaş lazım. Eğer hala oynayan biri varsa aramızda yazsın ayrıca oyunu bilmediğim için yardımcı olacak biri lazım. 4 kişilik grup olmak istiyorum yaşı sorun etmezseniz bekliyorum. Steam'im tintero007 Payday 2 yanında Hotline Miami DLC aldım gelecek kişilerle oynayabiliriz.

Payday 2 var ama yüklemeye üşeniyorum.

Kanka konu üzerinden biraz geçmiş ama istersen birlikte oynayabilirz. Steam hesabın kısıtlımı?

Kanka konu üzerinden biraz geçmiş ama istersen birlikte oynayabilirz. Steam hesabın kısıtlı mı?

Olur oynayabiliriz

Heabım kısıtlı değil ve 30 saat civarı oynadım

Kanka konu üzerinden biraz geçmiş ama istersen birlikte oynayabilirz. Steam hesabın kısıtlımı?
steam adın nedir

steam hesabımın adını değiştirdim kısıtlı değil yoksa

Son düzenleme:
Olur oynayabiliriz

Heabım kısıtlı değil ve 30 saat civarı oynadım

steam adın nedir

steam hesabımın adını değiştirdim kısıtlı değil yoksa
kanka benim hesabım kısıtlı, sen arkadaşlık gönderebilirsin adım Reend ve arkadaşlık kodum 859176478

Yeni konular

Geri
Yukarı