PayDay2 loading ekranında donma sorunu

Kaanderx

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden almış olduğum Payday2 oyununda lobiye girerken, oyun başlarken bir donma oluyor. İşin kötü tarafı ise loading ekranında donduğunda alt F4, CTRL, ALT DEL, CTRL ESC gibi komutlar işe yaramıyor, yani her çözüm deneyişimde bilgisayarımı yeniden başlatmam gerekiyor. Tabii bu durum da; :lanet::lanet::lanet: gibi gibi :D

İnternet üzerinden aradığım konularda hep crash ile ilgili, forumlarda oyunun direk kapanmasını ele alıyorlar şu ana dek kendi problemimde olan birine hiç rastlamadım. Garip olan şu ki oyunu windowed modunda başlatırsam böyle bir donma söz konusu olmuyor fakat alt+tab kısayolu da çalışmıyor. Yani oyun lobisinde windowed yapıp sıkıntısız bir şekilde oyuna girip oyun başladığında fullscreen yapıyorum şimdilik, ALT Tab kısayolu çalışsa çok daha pratik bir şekilde olurdu :) Ama bir çözüm bulabilirseniz çok güzel olacak :LOL:
Şimdiden teşekkürlerimi ediyorum.

kimse cevap vermeyeceğine göre silip baştan indiriyorum.

silip baştan indirmem işe yaramadı :cry:
bilen varsa yazsın lütfen:matrix:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı