Paylaşılan A Way Out başkasına nasıl verilir?

Yağıztp

Decapat
Daha fazla  
Evet daha önceden A Way Out aldım ve bir arkadaşımla paylaştım ve daha sonrasında başka bir arkadaşımla oyunu tekrar bitirmeye karar verdik ama şöyle bir sıkıntı var: Oyunu önceki arkadaşımdan nasıl bu aradaşıma geçireceğim?

Arkadaşım oyunu indireceğini söyledi bu olaydan emin olmak istiyorum aynı sorunu yaşayan veya bunun hakkında bilgisi olan biri bana söyleyebilir mi?

Teşekkürler.

Evet daha önceden A Way Out aldım ve bir arkadaşımla paylaştım ve daha sonrasında başka bir arkadaşımla oyunu tekrar bitirmeye karar verdik ama şöyle bir sıkıntı var: Oyunu önceki arkadaşımdan nasıl bu aradaşıma geçireceğim?

Arkadaşım oyunu indireceğini söyledi bu olaydan emin olmak istiyorum aynı sorunu yaşayan veya bunun hakkında bilgisi olan biri bana söyleyebilir mi?

Teşekkürler.
Oyunun save bölümünü mü yoksa kendisini mi? Eğer save ise Belgeler klasörünün içinde oyunun save dosyaları bulunmakta. Tamamen aktarmak isterseniz ise C:/Kullanıcılar (Users'da olabilir)/(Kullanıcı Adı)/AppData bu klasörün içerisindeki oyun dosyalarını da alıp kendi bilgisayarınızdaki aynı klasörün içerisine atın. Mesela ETS 2'den örnek verelim. ETS 2 Belgeler klasörünün içerisinde. O klasörü kendiniz aldığınızda aynı klasörün yani Belgeler klasörünün içerisine atmanız lazım. Veya NFS Underground 2 üzerinden örnek verelim. NFS Underground 2 AppData/Local üzerinde bulunur. Siz bu dosyaları aldığınızda ise yine aynı yere atmanız gerekir.

Oyunun Save bölümünü mü yoksa kendisini mi? Eğer Save ise belgeler klasörünün içinde oyunun Save dosyaları bulunmakta. Tamamen aktarmak isterseniz ise C:/kullanıcılar (users'da olabilir)/(kullanıcı adı)/appdata bu klasörün içerisindeki oyun dosyalarını da alıp kendi bilgisayarınızdaki aynı klasörün içerisine atın. Mesela ETS 2'den örnek verelim. ETS 2 belgeler klasörünün içerisinde. O klasörü kendiniz aldığınızda aynı klasörün yani belgeler klasörünün içerisine atmanız lazım. Veya NFS Underground 2 üzerinden örnek verelim. NFS Underground 2 AppData/Local üzerinde bulunur. Siz bu dosyaları aldığınızda ise yine aynı yere atmanız gerekir.

Oyunun kendisi.

Crack mi yoksa aldınız mı? Eğer aldıysanız platform üzerinden yani Steam Epic Games vs. buralarda ise eğer aldığınız hesaba giriş yaparak indirebilirsiniz. Crack'de zaten malum.

Game Pass ile geldi. Arkadaşım dün indirdi oyunu istediğim kadar kişiyle paylaşabiliyorum.

Yine de yardım etmeye çalıştığın için teşekkürler.

Geri
Yukarı