PayPal ABD Venmo'ya kaydolurken "There's a problem"

199908

Kilopat
Arkadaşlar, PayPal ABD üzerinde bir teklif var. Teklifin geçerlilik tarihi 31 Aralık 2021 tarihi olarak görünüyor. Gerçekten 10 dolar verir mi bana bilemiyorum ama bunun için kaydolmamı istiyor. Kaydolmaya çalışırken PayPal ABD üzerinde kayıtlı olan numaramı girmeye çalışırken "There's a problem. Review it then try again." bu hatayla karşılaşıyorum send code butonuna tıkladığımda. Bu hatayı nasıl çözebilirim bana lütfen yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok sevinirim.

Arkadaşlar, PayPal ABD üzerinde bir teklif var. Teklifin geçerlilik tarihi 31 Aralık 2021 tarihi olarak görünüyor. Gerçekten 10 dolar verir mi bana bilemiyorum ama bunun için kaydolmamı istiyor. Kaydolmaya çalışırken PayPal ABD üzerinde kayıtlı olan numaramı girmeye çalışırken "There's a problem. Review it then try again." bu hatayla karşılaşıyorum send code butonuna tıkladığımda. Bu hatayı nasıl çözebilirim bana lütfen yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok sevinirim.
1. O dolandırıcı maili şuan bilgileriniz sızdırıldı derhal değiştirmeniz lazım
2. Paypal türkiyede kullanılmıyor yasak

Hat kapanmis olabilir, ben de yakin zamanda eski telefonum kapandigi icin, google voice uzerinde olan numarama tasidim. Artik 2 factor authentication problemim de ortadan kalkti boylece :)

Ayrica baslikta Venmo'dan bahsetmenize ragmen icerikte Venmo ile ilgili bir soru goremedim?

Yeni konular

Geri
Yukarı