PayPal güvenilir mi?

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.723
Çözümler
825
Beğeniler
94.352
Yer
İstanbul
Konu başlığından anlıyacağın gibi sana PayPal' ı soracağım. Ben internetin avantajlarından faydalanıp para kazanmak istiyorum. Ama bunun için sanırsam PayPal hesabı lazım. Kredi kartı numarasını vereceğim için sence güvenilir mi? Sen kullanıyo musun? Sen kullanmıyosan etrafında kullanan kişiler var mı?
 

cracker

Hectopat
Katılım
22 Ağustos 2012
Mesajlar
44
Beğeniler
5
Arkadaşa ben de katılıyorum, elinizde kredi kartı veya benzeri bir kart olduğunda öncelikle ne kadar harcayacağınızı kontrol edememe gibi bir durum ortaya çıkabilir, bir de bunun dışında bilgisayarda virüs varsa ya da buna benzer bir zararlı yazılım söz konusuysa online ödeme yaparken risk altında olabilirsiniz her ne kadar birçok web sitesi online ödemelerde sıkı güvenlik duvarları kullanıyor olsalar da, daha bunun gibi birçok buna benzer olumsuz şeyler oluyor internet ortamında. Ben de geçen hafta bu paysafecard'ı deniyim dedim, nedir ne değildir diye. Gerçekten de memnun kaldım, şu açıdan kulllanımı kolay ve pratik bir yöntem, şayet kişisel bilgilerinizi her türlü alışveriş sitesine girmek istemiyorsanız. Bu kartı yeni kullanmaya başlayanlardanım, şu an birçok oyun sitesinde kullanılıyor ama yavaş yavaş daha da genişleyecek kullanım alanı diye düşünüyorum.

Gerçi bu konuda daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar varsa, konuyla ilgili bizi bilgilendirirlerse sevinirim çünkü ben biraz acemiyim bu konularda. Mesela şimdi kartı aldık içinde az bir miktar kaldı, bir sonraki sefer de başka bir şey almak istiyorum ama karttakinden daha fazla tutarda, o zaman ne oluyor. Karttaki kalan tutar kullanılabiliyor mu bir dahaki alışverişte?
 Yukarı