Paypal ile Steam'den Oyun Almak

Cass

Hectopat
Daha fazla  
Yaşım 18'den küçük olduğu için kredi kartım yok. PayPal alacaktım fakat Steam'de PayPal ile öde seçeneğini göremedim.
Ekim 2014 tarihinde bunla ilgili konular var. PayPal kalktı yazıyor ama geri gelecek diyen de var. Sizce gelecek mi? PayPal'dan başka nasıl ödeme yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de paypal ile ödeme kalktı ne yazık ki. Bence gelmeyecek. Yaşın kaç acaba ? Ona göre bir şeyler diyebilirim.

İninal Kart alabilirsin. Yaş sınırlaması yok. Teknosa ve D&R'da 5 lira ücret ile satılıyor.

PayPal nakit kartı, aynı zamanda MasterCard olduğu için Steam'den oyun alırken MasterCard'ı seçerek alışveriş yapabilirsin veya arkadaşın dediği gibi ininal kart alıp, Visa'yı seçerek de oyun alabilirsin.

Kusura bakmayın arkadaşlar ceza puanı aldığım için cevap veremedim. Dediklerinizi okudum. Hem PayPal'ın hem de İninal Kartın üzerinde MasterCard yazısı var. Ben PayPal veya İninal Kart alsam Steam'de Ödeme Seçeneklerinde MasterCard'ı seçsem dediğim kartların numarasını yazsam parayı ödeyebilir miyim? Yaşım 14 ama 15 desem inanırlar

Doğru, MasterCard'mış. Seçeneklerden MasterCard'ı seçerek ödeme yapabilirsin. Kart alırken yaş sınırı yok diye biliyorum.

Evet yaş sınırı yokmuş arkadaşım da öyle dedi. Ama hâlâ aklımda bir soru var madem PayPal ile ödeme MasterCard aracılığıyla olsa bile var neden öyle konular açıldı? Kartı aldıktan sonra eğer oyun alamazsam sorun çıkar ondan soruyorum emin olmak için.

@Cass Steam cüzdan kodu satan güvenilir sitelere bakmayı düşündün mü hiç? Ben genelde ATM den para gönderip örneğin 5 TL ye 5 TL Steam parası alabiliyorum. İninal aylık ücret aldığı için gerekmedikçe kullanmıyorum.

@Cass Steam cüzdan kodu satan güvenilir sitelere bakmayı düşündün mü hiç? Ben genelde ATM den para gönderip örneğin 5 TL ye 5 TL Steam parası alabiliyorum. İninal aylık ücret aldığı için gerekmedikçe kullanmıyorum.
Aslında bu yöntem de iyiymiş ama ATM ile uğraşmak kötü

Düzenleme: Aslında kart olunca da markete gideceğim para yüklemeye
PayPal'dan da aylık ücret alıyorlar mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı