PayPal Nakit Kart PayPal Hesabıma Eklendi Mi ?

Harun Özkan

Kilopat
Daha fazla  
Kartı bugün aldım ve 2 gün önce kurduğum hesabın e-postasını girerek aktifleştirdim. Kartlar bölümüne tıkladığımda kartım gözükmüyor. Eklemeye çalıştığımda ise ''Maalesef bu kartı ekleyemiyoruz. Lütfen hesabınıza farklı bir kart ekleyin.'' diyor. Ne yapmam gerekiyor ?

Arkadaşlar yardımcı olacak biri yok mu ?

Kartı herhangi bir TEB Atm'sine gidip aktifleştirmen gerekebilir. Kartı Atm'ye sokup bakiyeni kontrol edip çıkartman yeterli. Birde kartın içinde para olduğuna emin ol, zaten kartı alırken ilk başta para yükleyerek alıyorsun diye hatırlıyorum.

Birde kartı PayPal'ın anasayfasından değil de, PayPal Nakit'den göstermen gerekiyor. Link bu; PayPal Nakit Kart - PayPal Türkiye

Bunları denemene rağmen olmuyorsa kartı aldığın yere gidip, kartın aktifleşmediğini söyleyebilirsin. Onlar yardımcı olur.

İçinde para yok çünkü kartı D&R'dan 5TL'ye aldım. TEB ATM'sinden para yükleyip alışveriş yapmayı deneyeceğim. Umarım olur. Verdiğiniz linkten aktifleştirme işlemini yaptım zaten ancak neden böyle oluyor anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı