PayPal Türkiye'ye geri dönecek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zannetmiyorum.

Uber, Wikipedia, PayPal...

Birçok gidenin her biri memnun ki yerinden,
Birçok seneler geçti; dönen yok seferinden.

Yani. Ben de olsam ben de dönmezdim badem bıyıklıların iktidarda olduğu bir ülkeye.

Uber, Wikipedia, PayPal...

Birçok gidenin her biri memnun ki yerinden,
Birçok seneler geçti; dönen yok seferinden.

Yani. Ben de olsam ben de dönmezdim badem bıyıklıların iktidarda olduğu bir ülkeye.
Wikipedia dönmek istiyor Recep bey ama dönemiyor ☹
Büyük ihtimalle diğer firmalarda istiyorlardır..

Türkiye'ye yakın gelecekte geri döneceğini sanmıyorum fakat bu durum Paypal kullanmanıza engel değil. Paypal US adresinden kayıt olup kullanabilirsiniz. Şahsen ben aktif olarak sorunsuz biçimde kullanmaktayım. Yapamazsanız yazın detaylandırırım.

Wikipedia dönmek istiyor Recep bey ama dönemiyor ☹
Büyük ihtimalle diğer firmalarda istiyorlardır..

Evet, bu ay sonuçlanacakmış karar, bakalım merakla bekliyorum. Sonuç çıkana kadar Netflix de gitmesin de.

Evet, bu ay sonuçlanacakmış karar, bakalım merakla bekliyorum. Sonuç çıkana kadar Netflix de gitmesin de.
Netflix bu kadar yatırım yaptıktan sonra gitmeyecektir. Tabii ülkemizde çok garip olaylar oluyor maalesef.

Türkiye'ye yakın gelecekte geri döneceğini sanmıyorum fakat bu durum Paypal kullanmanıza engel değil. Paypal US adresinden kayıt olup kullanabilirsiniz. Şahsen ben aktif olarak sorunsuz biçimde kullanmaktayım. Yapamazsanız yazın detaylandırırım.
Rehber hazırlasanız 10000 beğeni alırsınız :)

Hiç sanmıyorum aslında. Sunucu şartı öne çıkmıştı sanırım. Orta bir yol bulurlarsa, taviz verilirse mümkün olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı