PayPal üzerinden para çekmek

Yiğit KAMURAY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
https://yehetto.shrib.com/#Sistemim

GPU: Palit GameRock RTX 3080 10 GB
CPU: Intel Core i7-12700K
RAM: G.Skill Trident Z Royal Silver 4x16 GB (64 GB) 4000 MHz CL18
MoBo: MSI Z690 Tomahawk WiFi

SSD #1: PNY CS3030 500 GB
SSD #2: WD Blue 500 GB
SSD #3: SanDisk Ultra 4 TB
SSD #4: SanDisk Ultra 2 TB
HDD #1: WD Black 6 TB 7200 RPM CMR (FZBX)
HDD #2: WD Blue 2 TB 5400 RPM CMR (EZRZ)
HDD #3: WD Blue 1 TB 7200 RPM CMR (EZEX)
HDD #4: WD unlabelled 10 TB
Merhabalar, iyi sosyaller!

Bir yerde bir miktar param bulunuyor ancak bunu bir tek PayPal'a aktarabiliyorum. PayPal'dan VakıfBank'a veya başka bir bankama parayı yatırabilir miyim? Eğer yapamıyorsam yapabilmemi sağlayan bir sistem var mı? Örneğin kendi PayPal'ıma değilde birinin PayPal'ına ödemeyi yaptırırım belli bir komisyon keserek %80'ini bana geri gönderir?

Merhabalar, iyi sosyaller!

Bir yerde bir miktar param bulunuyor ancak bunu bir tek PayPal'a aktarabiliyorum. PayPal'dan VakıfBank'a veya başka bir bankama parayı yatırabilir miyim? Eğer yapamıyorsam yapabilmemi sağlayan bir sistem var mı? Örneğin kendi PayPal'ıma değil de birinin PayPal'ına ödemeyi yaptırırım belli bir komisyon keserek %80'ini bana geri gönderir?

Yok sanırım, PayPal Türkiye'de desteklenmiyor.

Yok sanırım, PayPal Türkiye'de desteklenmiyor.
Dediğim gibi bir olay mümkün mü peki? Bir site vesaire var mıdır öyle. Örneğin kargolama için amerikanpaketim.com var. Aynı mantıkla çalışan PayPal olarak bir sitenin PayPal'ına yollasam onlarda PayPal dışında bir yolla bana belli bir komisyon keserek geri yollasa parayı?

Dediğim gibi bir olay mümkün mü peki? Bir site vesaire var mıdır öyle. Örneğin kargolama için amerikanpaketim.com var. Aynı mantıkla çalışan PayPal olarak bir sitenin PayPal'ına yollasam onlarda PayPal dışında bir yolla bana belli bir komisyon keserek geri yollasa parayı?

Sanırım şu var:

Yeni konular

Geri
Yukarı