Paypal Üzerinden Yurt Dışı Alışverişi Yapmak

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Disgocs adlı bir site üzerinden 35 euroluk bir alışveriş yapacağım satıcı Paypal istiyor Türkiye'de Paypal yok araştırdığım kadarıyla fake ülke ve adres bilgilerini yazıp satın alan insanlar mevcut gibi duruyor.

Ben de Fransa üzerinden bir hesap oluşturdum ve adres bilgilerini güncelledim tek telefon numarası kaldı onu yapamıyorum sonra Visa Enpara kartımı kaydettim 12 TL' bir cekim yaptı sonra ürünü Paypal üzerinden almak istediğimde kart bilgilerim filan her şey cıktı hatta ürünü satın almak istiyorsam 5 haneli normal SMS kodu geldi ama daha işlem yapmadım.

Garanti almadan şimdi Paypal hesabi tel doğrulama yapana kadar 4 ekim 2018'e kadar kullanabilirsiniz şimdi ben ürünü satın alsam bir sıkıntı olur mu sizce ?

Ve yurtdışındaki arkadaşlarım kendi adlarına veya benim adıma kendi adres ve telefon bilgileriyle hesap acsalar ben sadece kredi kartımı eklesem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Bu konuda ben de sorun yaşıyorum. VPN ile USA üzerinden paypal hesabı açtım, hesap içinde kredi kartımı da tanımladım, hatta hesap içinden başka bir paypal hesabına para da gönderebiliyorum, buraya kadar hiç bir sorun yok. ancak ebay'de paypal ile ödeme yapmaya çalıştığımda, paypal hesabıma kart tanımlamamı istiyor (hesapta kart tanımlı olmasına rağmen). girdiğim kredi kartını da kabul etmiyor. Normal kart, sanal kart, VPN açık yada kapalı her şekilde denedim, kart kabul etmiyor. Bu konuda yapılabilecek bir şey var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı