PBE sunucusuna nasıl girilir?

Moltreach

Hectopat
Önceden herkes giremiyor diye biliyordum ama bugün denediğimde TR'de olan takdir seviyesi 2. seviye 0/3 ilerlemesi olan hesabıma uygunsun dedi. Herkesi alıyorlar mı artık yoksa hala bir şart var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pbe'de bir tane hesabım var 2.seviye, diğer hesabıma da uygunsunuz diyor yani girebiliyorum.

Takdir seviyesi hariç uyuyor ona rağmen giriyorum işte bu herkeste oluyor mu onu soruyorum.
Önceki PBE hesabınız takdir sistemi gelmeden önce açıldıysa su sisteme takılmadan da girebilirsiniz. Ancak yeni hesaplar için şu anda böyle bir düzenleme mevcut.

Lütfen konuyu tekrar okuyun, aktif olarak kullandığım pbe hesabımı 2 gün önce açtım, böyle bir kısıtlama olmadı işte ondan bahsediyorum.
Kurallar size söyleniyor. Öyle bir şey olmadıysa bir hata olmuştur veya yapılan düzenleme yansıtılmamıştır.

Lütfen konuyu tekrar okuyun, aktif olarak kullandığım pbe hesabımı 2 gün önce açtım, böyle bir kısıtlama olmadı işte ondan bahsediyorum.
Yeni gelen düzenleme ile beraber PBE hesapları ana hesaba bağlanıyor ve bu durumda ana hesabınızın takdir seviye 3. seviye üzerindeyse girebiliyorsunuz. Muhtemelen bundan dolayı girdiniz.

Yeni gelen düzenleme ile beraber pbe hesapları ana hesaba bağlanıyor ve bu durumda ana hesabınızın takdir seviye 3. seviye üzerindeyse girebiliyorsunuz. Muhtemelen bundan dolayı girdiniz.

Screenshot (1).png

Screenshot (2).png

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı