Çözüldü PC açılırken CMD ve reklam açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dogus123

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, sorunum şu PC açılıyor ve 1 saniyeliğine CMD ekranı geliyor kapanıyor, Chrome'da Trendyol, World of Tanks gibi reklamlar açılıyor AdGuard kullanıyorum. Malwarebytes ile temizleyince sorun kalmıyor fakat programı kaldırıyorum boşuna durmasın diye tekrar aynı sorun meydana çıkıyor. Format atmak da istemiyorum zararlı olacağını düşünmüyorum, okuğum kadarıyla fakat içim rahat etmedi düşünceleriniz nelerdir acaba? AMD sisteme sahibim.

Malwarebytes'tan verim alamadıysanız adwarecleaner deneyin.

Zararlı değil. Format atın, ne dediğinizi pek anlayamadım ama.

Şunu demek istedim araştırdığım kadarıyla çok yaygın olan bir sorunmuş virüs olarak ve zararlı değil diyor çoğu insanlar ona istinaden söyledim :)
Kaspersky ile tam tarama yap reklam virüsü var bilgisayarında hesapların ve türün bilgilerin tehlike altında.
Teşekkür ederim yüklüyorum hemen.

Şunu demek istedim araştırdığım kadarıyla çok yaygın olan bir sorunmuş virüs olarak ve zararlı değil diyor çoğu insanlar ona istinaden söyledim :)

Teşekkür ederim yüklüyorum hemen.

Hocam. Öncelikle bu kesinlikle bir zararlı ve normal değil. Kendimden biliyorum. Bende Malwarebytes ile çözmüştüm.
Format atmak zararlı değil dedim. Cevapladığım kısma bakınız.

Pardon yanlış anlamışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı