PC açılırken gelişmiş seçeneklere girilebilir mi?

zuhntr

Hectopat
Format esnasında diskleri biçimlendirme kısmında her şeyi sıfırlayıp biçimlendirdim. Fakat kurulum esnasında çökme yaşadım. (Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı.)
Şimdi de bilgisayarı açarken operating System not found diyor. Yani içinde sistem yok.
Sorum şu: PC açılırken bu menüye girebilir miyim? Veya komut istemine direkt girebilir miyim?

1620741304749.png

Format esnasında diskleri biçimlendirme kısmında her şeyi sıfırlayıp biçimlendirdim. Fakat kurulum esnasında çökme yaşadım. (Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı.)
Şimdi de bilgisayarı açarken operating System not found diyor. Yani içinde sistem yok.
Sorum şu: PC açılırken bu menüye girebilir miyim? Veya komut istemine direkt girebilir miyim?

Eki Görüntüle 1020188
Bilgisayarda yeniden başlatırken shift tuşuna basılı tutmanız yeterli

Bilgisayarda yeniden başlatırken Shift tuşuna basılı tutmanız yeterli.

Masaüstü gelmeden nasıl yapacak?

Format esnasında diskleri biçimlendirme kısmında her şeyi sıfırlayıp biçimlendirdim. Fakat kurulum esnasında çökme yaşadım. (bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı.)

Eki Görüntüle 1020188

Bildiğim bir yolu yok, kurulum esnasında çöktüyse tekrardan kurulum yapın.

Boot menüsüne gir kaydet çık yap bende de sürekli her açtığımda sistem yok diyor F2 Boot yapıp F10 kaydet çık açılıyor anca

Bilgisayarda yeniden başlatırken Shift tuşuna basılı tutmanız yeterli

Maalesef denedim fakat olmadı.
Masaüstü gelmeden nasıl yapacak?

Bildiğim bir yolu yok, kurulum esnasında çöktüyse tekrar kurulum yapın.

Yarın tekrar kurulum yapacağım bir yolu yoksa, teşekkürler
Boot menüsüne gir kaydet çık yap bende de sürekli her açtığımda sistem yok diyor F2 Boot yapıp F10 kaydet çık açılıyor anca

İçinde sistem kurulu değil olacağını sanmıyorum, yine de teşekkürler (denedim)

Eki Görüntüle 1020188
Birkaç kez tuştan kapat aç ya da reset tuşuna basarsanız otomatik olarak bu ekrana atacaktır.

Geri
Yukarı