Çözüldü PC açılırken kapanıp tekrar açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan1396

Decapat
Katılım
29 Ocak 2020
Mesajlar
38
Bilgisayarı normal şekilde açıp kapattığım zaman sorun yok ama kasanın fişini çekince tekrar PC'yi açmak istediğimde açıp kapanıyor tekrar açılıyor. Neden yapar yardımcı olur musunuz?
 

rmelihr

Kilopat
Katılım
30 Kasım 2014
Mesajlar
241
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Arkadaşlar selamlar aynı sorun bendede var power düğmesini kapattığım zaman açtığımda pc bir açılıyor kapanıyor tekrae açılıyor fakat arkadaki düğmeyi kapatmazsam sorum olmuyor
 

Riansoia

Zeptopat
Katılım
30 Kasım 2022
Mesajlar
6
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Arkadaşlar BIOS güncellemesi ve RAM'lerin slotlarını doğru taktım reset problemi çözüldü, yardım eden herkese teşekkür ederim.

Hocam baştan sonra tüm sorunlarını okudum A'dan Z'ye tüm sorunların aynısı bende var. Neler yaptınız paylaşırsanız hepsini sırasıyla denemek istiyorum tıpatıp aynı illet aynı sorun bende var.

Arkadaşlar selam aynı sorun bende de var Power düğmesini kapattığım zaman açtığımda PC bir açılıyor kapanıyor tekrae açılıyor fakat arkadaki düğmeyi kapatmazsam sorum olmuyor

Sana da Geçmiş olsun hocam aynı sorundan bende müzdaribim, sen bir çözüm bulabildin mi?
 

rmelihr

Kilopat
Katılım
30 Kasım 2014
Mesajlar
241
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Hocam baştan sonra tüm sorunlarını okudum A'dan Z'ye tüm sorunların aynısı bende var. Neler yaptınız paylaşırsanız hepsini sırasıyla denemek istiyorum tıpatıp aynı illet aynı sorun bende var.Sana da Geçmiş olsun hocam aynı sorundan bende müzdaribim, sen bir çözüm bulabildin mi?
Maalesef sanırım son BIOS güncellemsinde kendini korumaya alıyor herkesde olduğuna göre normal bir durum gibi duruyor.
 

Yeni konular

Yukarı