Çözüldü PC açılırken pikselli bir ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

trpeeper

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Air 2017
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, bilgisayarım açılırken ekteki fotoğrafta gördüğünüz gibi bir ekran ile karşılaşıyorum. Bu ekrandan kurtulmak için güç tuşuna uzun basarak bilgisayarı kapatıp yeniden başlatmam gerekiyor. Sizce sorun nedir?

image0.jpeg

Çözüm
Merhabalar, bilgisayarım açılırken ekteki fotoğrafta gördüğünüz gibi bir ekran ile karşılaşıyorum. Bu ekrandan kurtulmak için güç tuşuna uzun basarak bilgisayarı kapatıp yeniden başlatmam gerekiyor. Sizce sorun nedir?

Eki Görüntüle 1013993
Bana da olmuştu bu eğer CPU ve RAM saatlerinde değişiklik yaptıysanız onu eski haline getirin sorununuz düzelecektir.

Eki Görüntüle 1013993
Monitör neden ters?

Eki Görüntüle 1013993
Bana da olmuştu bu eğer CPU ve RAM saatlerinde değişiklik yaptıysanız onu eski haline getirin sorununuz düzelecektir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı