Çözüldü PC açılıyor ama görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cmsngrtkn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Oyun Geliştiricisi
PC açılıyor ama ne monitör ışıkları geliyor ne de klavye ve farenin ışıkları yanıyor. Düzelmesi için ne yapmam gerekiyor?

Çözüm
Daha dün bu tarz bir sorun yaşamıştım. BIOS pilini söküp taktım düzeldi.

Bende öyle yaptım takip cikardim ama simdide px aciliyor 5 6 saniye sonra kendiliginden kapaniyor.
Arkadaşlar sorunu çözdüm: PC'nin bütün fişlerini çekip başlat butonuna 10 kere bastım, daha sonra BIOS pilini çıkarıp 5sn bekledikten sonra BIOS pilini takınca sorun çözülmüş oldu.
Aynı sorun bende de var dostum
Dostum sorunu çözdüm , denemeni öneririm herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum , ben yaptım oldu
Ne zamandan beri bu şekilde? Farklı bir işlem yaptınız mı bu hale gelmeden önce?
Açılıyordan kastınız fanlar mı dönüyor nasıl anlıyorsunuz?

Hocam o sorunun bir sürü nedeni var bozulmadan önce işlem yaptınız mı kendi kendinemi bozuldu.

Dün olmaya başlamıştı daha önce hiç boyle bir sorunla karsilasmadim. En son Minecraft oynadim ve PC'yi kapadim. Kasayi aciyorum fanlar donuyor kasanin isiklari yaniyor ama monitör ve klavye farede hiçbir etkilesim olmuyor.
PSU yetmiyor olabilir.

Hocam o sorunun bir sürü nedeni var bozulmadan önce işlem yaptınız mı kendi kendinemi bozuldu.

Galiba dediğiniz gibi sorun PSU da olabilir. Bu sorun yasanmadan once elektrik kesintisi yaşanmıştı.

Geri
Yukarı