PC Açılmıyor

Soner Kama

Hectopat
Daha fazla  
Demin konuyu açıp cevap beklerken ekran dondu ve yeniden başlattığımda pc'den 8 defa dıt sesi aldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla ses 8.'de ekran kartıyla ilgili bir hata vermiş oluyor. Ekran kartını çıkarıp anakarttan görüntü almayı deneyiniz.

6 gb ram takılı denedim yine aynı bios güncelleme driveri kurarken dondu. Pc sonrasında 8 dıt.

Soner Kama aynısı benim başımada geldi önce laptoptaki alt sarjı çıkardım kapağını açtım bir tane ramini çıkardım diğer ikinci rami bıraktım çalışmadı sonra o takılı olan rami çıkardin bir önceki çıkardığım rami taktım laptopun şarj kutuşnu takmadan şarj kablosunu taktım çalıştı ilk çıkardığım ram yanmıştı ikici bir olasalık ekran kartını çıkarıp takın yada az birşey vidalarını gevşetin

Ekran kartı takılı bile değil. Anakarttakine aldım. Ram'leri denedim değişen bir şey olmadı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı