PC Bileşenlerinin Fiyatları Düşer mi?

murat_ucar

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem yükseltmek için sizce beklemeli miyiz? Ekran kartı, işlemci vb. fiyatları düşer mi? Kingston Fury 8 GB RAM'in 115 lira olduğunu biliyorum ben 1 yıl önce, n'oldu da bu RAM şu an 400-450 lira? Dolar 4 kat yükselmedi de. 1190 liraya MSI GTX 1060 gaming 6G satılıyordu şu an 1700 liradan aşağıya yok. Mining yüzünden yükselmiş sanırım ekran kartı fiyatları, ama düşer mi sonra?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistem yükseltmek için sizce beklemeli miyiz? Ekran kartı, işlemci vb. fiyatları düşer mi? Kingston Fury 8 GB RAM'in 115 lira olduğunu biliyorum ben 1 yıl önce, n'oldu da bu RAM şu an 400-450 lira? Dolar 4 kat yükselmedi de. 1190 liraya MSI GTX 1060 gaming 6G satılıyordu şu an 1700 liradan aşağıya yok. Mining yüzünden yükselmiş sanırım ekran kartı fiyatları, ama düşer mi sonra?
Mining ve dolar kurunun yükselmeside etkili. Bundan sonra fiyatlar düşmez. Tahminim sene sonuna dolar kurunu 4 TL yaparlar. Bence fiyat düşüşü beklemeyin, imkanınız varsa ne alacaksanız alın, beklerseniz zararlı çıkarsınız.

Haziran ayında da aynı hikaye oldu. Ağustosu bekleyin düşecekler diyenler olduysa da şu an kasım ayına girdik ve tam tersi düşüş olmadı.

Arkadaşlar sistem yükseltmek için sizce beklemeli miyiz? Ekran kartı, işlemci vb. fiyatları düşer mi? Kingston Fury 8 GB RAM'in 115 lira olduğunu biliyorum ben 1 yıl önce, n'oldu da bu RAM şu an 400-450 lira? Dolar 4 kat yükselmedi de. 1190 liraya MSI GTX 1060 Gaming 6G satılıyordu şu an 1700 liradan aşağıya yok. Mining yüzünden yükselmiş sanırım ekran kartı fiyatları, ama düşer mi sonra?

2021'den selam fiyatlar 10 katına çıktı.

Geri
Yukarı