PC çöküyor

Ege Uluer

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı yaklaşık 1 ay once aldım ilk bilgisayar bana geldiğinde CPU sunda problem vardı bilgisayarı İtopya'ya tekrar geri gonderdim onlar bana CPU değiştirdiklerini sölediler. Yaklaşık 20 günde bana geri geldi. Ben her şeyini yukledim, oyuna girdim oynadım hiçbir sıkıntı yoktu fakat oyunu kapattıgım zaman bilgisayar dondu. Aynı olayı birkaç defa daha yaptım ve her seferinde aynı sorunu yaşadım. Tuştan kapa aç yapmadığım sürece hiçbir şekilde geri gelmiyor.

Bilgisayarı yaklaşık 1 ay once aldım ilk bilgisayar bana geldiğinde CPU sunda problem vardı bilgisayarı İtopya'ya tekrar geri gonderdim onlar bana CPU değiştirdiklerini sölediler. Yaklaşık 20 günde bana geri geldi. Ben her şeyini yukledim, oyuna girdim oynadım hiçbir sıkıntı yoktu fakat oyunu kapattıgım zaman bilgisayar dondu. Aynı olayı birkaç defa daha yaptım ve her seferinde aynı sorunu yaşadım. Tuştan kapa aç yapmadığım sürece hiçbir şekilde geri gelmiyor.

Aynı benim konulara da böyle cevap vermiyorlar bu Technopat'ı anlamadım beraber yakalım gel.

Artı -3 Eksi
Aynı benim konulara da böyle cevap vermiyorlar bu Technopat'ı anlamadım beraber yakalım gel.

Kanka buradaki 3 5 kişi dışında kimse paralı çalışanı değil bu forumun o an denk gelip bilgisi olan yardım ediyor herkes elinden geldiğince yardım etmek istiyor eğer o an gören olmadı ise öne çıkar butonu var kullanın gitsin yine gören olmas ise de kendiniz araştırabilirsiniz biz bile bazen araştırıp gelip yazıyoruz gayet basit :) saygılar.

kanka burdaki 3 5 kişi dışında kimse paralı çalışanı değil bu forumun o an denk gelip bilgisi olan yardım ediyor herkes elinden geldiğince yardım etmek istiyor eğer o an gören olmadı ise öne çıkar butonu var kullanın gitsin yine gören olmas ise de kendiniz araştırabilirsiniz biz bile bazen araştırıp gelip yazıyoruz gayet basit :) saygılar.
Dostum biraz noktalama işaretlerine ve büyük harf kurallarına uyalım.
Burası Technopat forumu, 2 sokak aşağısı kahvehane değil.

Dostum biraz noktalama işaretlerine ve büyük harf kurallarına uyalım.
Burası Technopat forumu, 2 sokak aşağısı kahvehane değil.
:D uyarınız için teşekkürler hocam 24. mesajımı atarken ben de sizin gibi düzgün yazmaya hevesli idim ama şu an gayem insanlara nasıl daha hızlı ulaşırım olduğu için dikkatsiz ama anlaşılır yazdığımı düşünüyorum. Ha 2 sokak aşağınızda olan kahvehanenizde de bu şekil konuşursanız size kelimesi kelimesine yedirirler haberiniz olsun ve inanın benim gibi bir üsluba sahip olmazlar :)

Geri
Yukarı