Çözüldü PC depolama alanı nasıl yükseltilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pinkuçi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim laptopum 240 GB SSD fakat yeni aldığım ve garantisi daha dolmadığı için içini açtırıp depolamasını yüksetlmek istemiyorum içini açtırmadan nasıl yükseltebilirim taşınabilir depolama alanı var mıdır? Bunların içine Steam'den oyun yükliyebilir miyim?
Gereklimi bilmiyorum ama PC özellikleri:
8 GB RAM.
GTX 1650.
i5 işlemci.
Windows 10.

Çözüm
Cihazın nedir? Masaüstü ise servise yolla taksınlar, hazır sistem falansa kendin tak. Laptop ise Acer dışında içini açıp zarar vermezsen garanti bozulmaz siye biliyorum. Uğraşmak istemiyorsan harici HDD'ler var.
İçini açıp bir ssd ya da hdd eklemek garanti bozmayabilir laptopunuz hangi marka ise müsteri hizmetleri ile iletisim kurup durumu anlatın ya dısarda ya da serviste bir hdd ya da ssd taktırabilirsiniz diye düşünüyorum.Firmanın bu konudaki prosedürünü öğrenin.Ben laptopu aldığım gibi ram takviyesi yaptırdım + 2 hafta öncede ssd takviyesi yaptırdım benimki de halen garantide olan bir cihaz

Cihazın nedir? Masaüstü ise servise yolla taksınlar, hazır sistem falansa kendin tak. Laptop ise Acer dışında içini açıp zarar vermezsen garanti bozulmaz siye biliyorum. Uğraşmak istemiyorsan harici HDD'ler var.

Laptop Excalibur peki bu harici HDD'lere oyun yükleyebiliyor muyum bir sorun oluyor mu bilginiz var mı hocam?

Laptop Excalibur peki bu harici HDD'lere oyun yükleyebiliyor muyum bir sorun oluyor mu bilginiz var mı hocam?

Excalibursa içini açıp takabilmende sorun yok. Servisi ara sor yine ama ben sorun yok diye biliyorum. Ayrıca evet hariciye kurarsın.

Geri
Yukarı