PC disk kablosu çıkarıp takınca bilgisayar açılmadı

en3ss

Picopat
Daha fazla  
İyi günler. Kasamı açıp temizlik yapıyorken diske bağlı olan kablonun sıkıştığını gördüm ve çıkardım, sonra geri taktım ve bilgisayarımı açtığımda bir sorunla karşılaştım. Kişisel bilgisayarınızda tanılama yapılıyor, onarımlar deneniyor gibi yazılar çıktı, otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı yazdı. PC'yi sıfırlamaya çalıştığımda bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı. Hiçbir değişiklik yapılmadı yazıyordu bilgisayarıma ne oldu anlamadım bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Temizlik yaparken Power kablosu takılı mıydı? Herhangi bir elektrik girişi olduysa statik elektriklenmeden kaynaklı bir arıza oluşmuş olabilir

İyi günler. Kasamı açıp temizlik yapıyorken diske bağlı olan kablonun sıkıştığını gördüm ve çıkardım, sonra geri taktım ve bilgisayarımı açtığımda bir sorunla karşılaştım. Kişisel bilgisayarınızda tanılama yapılıyor, onarımlar deneniyor gibi yazılar çıktı, otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı yazdı. PC'yi sıfırlamaya çalıştığımda bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı. Hiçbir değişiklik yapılmadı yazıyordu bilgisayarıma ne oldu anlamadım bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Dediğin şekilde kurtarma yapmadıysa format atman gerekebilir usb ile , sata portunu değiştiysen aynı yerine geri tak.

Enerji kesintisi durumunda veya bir donanım kaldırıldığıda sistemde böyle sorun olabilir.

Format diski ile sistemi başlatın ve şimdi yükle ekranı gelince, sol altta bilgisayarınızı onarın seçeneği var onu deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı