PC Donma ve geç açılma problemı

heliosfn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 2 gün önce oyun oynarken bir anda oyun dondu ve hiçbir şey yapamadım ve mecburen reset atmak zorunda kaldım. Reset attıktan sonra bilgisayarı açmaya çalıştığımda yaklaşık 5 10 dakika arasında açıldı ve şu anda sistem hala böyle açılıyor araştırdım fakat bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD veya HDD'nize sağlık testi yapın. Ayrıca CrystalDiskMark ile test yapıp bizimle paylaşın.
sağlık testi yaptım 1 2 ay önce yaptğım değerler ile aynı.
Virüs taraması yapın.
yaptım herhangi birşey bulunamadı.
Format atabilirsin, belki düzelir.
windowstaki sıfırla menüsünde başlayın tuşuna basınca hiçbir tepki vermiyor rufus da açılmıyor.

Arkadaşlar 1 2 gün önce oyun oynarken bir anda oyun dondu ve hiçbir şey yapamadım ve mecburen reset atmak zorunda kaldım. Reset attıktan sonra bilgisayarı açmaya çalıştığımda yaklaşık 5 10 dakika arasında açıldı ve şu anda sistem hala böyle açılıyor araştırdım fakat bulamadım.

Birçok sebebi olabilir. Oynadığınız oyun orijinal mi peki?

İşlemci veya ekran kartı çok ısınıyor yüksek ihtimal o yüzden ekran kartı ve işlemciniz ne.

Geri
Yukarı