PC durduk yere kapanıyor

Şahsuvar

Centipat
Bilgisayarım bu aralar çok sık kapanmaya başladı. Termal macununu kasım ayında yenilemiştim. Geçenlerde bilgisayarcıya götürdüğünde işlemciyi besleyen transistörlerden olduğu söylendi ve değiştirildi. Fakat sıkıntım çözülmedi iki defa daha götürdüm ama problemi bulamadılar. Bu arada bilgisayarım sadece yük altındayken kapanmıyor boştayken bile kapanıyor. Genellikle de Windows devreye girdikten sonra kapanıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bilmiyorum ama genelde sistem özelliklerini yazma gereği duydum:
Intel Core 2 Duo T7500.
DDR2 3 GB 667MHz.
Radeon Mobility 2600 HD.
Crucial BX500 SSD.
Windows 10 Pro 32 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopunuz kaç yıllık?
Benimki de Orjinal Toshiba'ydı ama 2-3 hafta önce değiştirdim. Çünkü bilgisayar aniden kapanıyordu ve kullanamıyordum. Aynı model ve ya aynı özellikteki başka adaptörler ile denediniz mi?
Bu psu'yu da 11 yıldır kullanıyordum ben.

Laptopunuz kaç yıllık?
Benimki de Orjinal Toshiba'ydı ama 2-3 hafta önce değiştirdim. Çünkü bilgisayar aniden kapanıyordu ve kullanamıyordum. Aynı model ve ya aynı özellikteki başka adaptörler ile denediniz mi?
Bu psu'yu da 11 yıldır kullanıyordum ben.
Doğrusu 13 yıllık
Yedek adaptörü ile denedim (aynı marka değil ama) aynı sıkıntı devam etti.
Bugün artık hiç çalışmıyor. Windows'un yüklenme kısmına gelemeden kapanıyor her şey için çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı