PC ekranında beyaz çizgi oluştu

Aliasdmkl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Resimde de gördüğünüz gibi PC ekranında dikey şekilde beyaz bir çizgi oluştu. Aslında yeni değil, bayağıdır bu şekilde ekran. Sizce neden kaynaklı olabilir? Ekran dışarıdan sağlam ancak bu şekil bozukluk var, çok rahatsız etmiyor ama yayılma falan yapar mı? Tamir ettirmek şart mıdır? Eski PC olduğu için tamir ettirmek istemiyorum

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Resimde de gördüğünüz gibi PC ekranında dikey şekilde beyaz bir çizgi oluştu. Aslında yeni değil, bayağıdır bu şekilde ekran. Sizce neden kaynaklı olabilir? Ekran dışarıdan sağlam ancak bu şekil bozukluk var, çok rahatsız etmiyor ama yayılma falan yapar mı? Tamir ettirmek şart mıdır? Eski PC olduğu için tamir ettirmek istemiyorumEki Görüntüle 1016541
Hocam GPU arızası gibi gözüküyor. Başka bir monitörde deneyip sonucu iletir misiniz?

Farklı bir monitöre bağlama şansınız var mı?
Ek olarak attığınız görselde bir ilan sitesinin reklamı var. Bunuda anlayamadım.

Hocam şu an elimde monitör yok.Belki daha sonra deneyebilirim.Ekran kartından kaynakliysa durum nedir yani.Bu şekilde su an için sıkıntı teşkil etmiyor ancak böyle kullanirsam bilgisayara daha fazla zarar verir mi?Bu arada ekran bozuk olduğu için satsam mi yoksa kullanılır mı daha diyerek ilan vermiştim eski ilan sanırım ondan çıktı o da

Yeni konular

Geri
Yukarı