PC eskisi kadar FPS vermiyor

YasoYasoo

Centipat
Merhaba tongay, öncelikle cihazın öncekine göre ısınma yapıyor mu? Veya bilgisayarına virüs taraması yaptın mı? Belki de oyuna gelen güncelleme de bir hata vardır (eğer sadece belli bir oyunda oluyorsa). Şimdilik aklıma gelecek tüm ihtimaller bunlar.

tahakavakk

Picopat
Merhaba tongay, öncelikle cihazın öncekine göre ısınma yapıyor mu? Veya bilgisayarına virüs taraması yaptın mı? Belki de oyuna gelen güncelleme de bir hata vardır (eğer sadece belli bir oyunda oluyorsa). Şimdilik aklıma gelecek tüm ihtimaller bunlar.
Katılıyorum, Kaspersky ile sistemi iyicene taratın, termal macunu yenileyin ve bilgisayara derin temizlik yapın, temiz kurulum yapın.

KS
KS
Kara Tongay

Kara Tongay

Femtopat
Isı değerlerim öncekiyle aynı derecelerde.Virüs yönündede herhangi bir sıkıntım yok taradım.Belkide evet oyundan olabilir

Yukarı