PC format atılmıyor

SoilTR

Picopat
Daha fazla  
Şimdi özet geçiyorum. Kasada sorun var yan kasaya gectim ona da Windows 10 kurmuşum RAM'in hepsini yemek de format atmak istiyorum. BIOS ayarları tamamen doğru eminim ama anlamsız PC USB yerine normal başlamakta. Bu sefer de Rufus'da yazdırırken sıkıntı olduğunu düşündüm bir daha yaptım o da doğru sonra Linux kurdum USB'ye anlamsız o oldu... Sorum şu hiçbir şekilde boot ayarlarında yanlışlık yok ama Windows format USB'sini başlatmıyor ama sonra Linux denedim o anlamsız olmakta neden Windows format USB'sınden başlamıyor ama Linux'da başlıyor? Anakart G41m-combo.

Ben dışarı çıkıyorum CD alacağım belki.
O olur şimdiden cevap veren herkese teşekkür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi özet geçiyorum. Kasada sorun var yan kasaya gectim ona da Windows 10 kurmuşum RAM'in hepsini yemek de format atmak istiyorum. BIOS ayarları tamamen doğru eminim ama anlamsız PC USB yerine normal başlamakta. Bu sefer de Rufus'da yazdırırken sıkıntı olduğunu düşündüm bir daha yaptım o da doğru sonra Linux kurdum USB'ye anlamsız o oldu... Sorum şu hiçbir şekilde boot ayarlarında yanlışlık yok ama Windows format USB'sini başlatmıyor ama sonra Linux denedim o anlamsız olmakta neden Windows format USB'sınden başlamıyor ama Linux'da başlıyor? Anakart G41m-combo.

Ben dışarı çıkıyorum CD alacağım belki.
O olur şimdiden cevap veren herkese teşekkür.
Öncelikle Türkçe kurallarına bu denli uyduğun için seni tebrik ediyorum. Sayın moderatör bu düzeltilmiş hali mi? Yoksa hala uğraşıyor musunuz? Yardım lazımsa gelelim.

Konuya gelince, o çok emin olduğun BIOS ayarlarını biz de görmek isteriz.

Hocam boot menusune açılırken girmeyi deneyin BIOS'tan değil de boot menu tuşundan başlatmayı deneyin. Boot kısayolu F11 galiba.

Denedim olmuyor.
4 gülme emojisi atan beyin yoksunlarını alkışlıyorum galiba ilk okula gidiyorsunuz çünkü bir soru sorunca ona gülünmez bir şey biliyorsanız cevap verilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı