PC her açıldığında reklam çıkıyor

Umut TOSUNn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar her PC başladığımda Google'dan reklam çıkıyor bunu Regedit'den kapıyorum ama yine açılıyor arkadaşlar virüs taraması yaptım virüsleri sildim PC yeniden başladığında klavye ve fare başlamadı. Güvenli moda geçip diskdeki sorunları onar yapıp düzeltim ve hala oluyor bu neden kaynaklı?

Arkadaşlar her PC başladığımda Google'dan reklam çıkıyor bunu Regedit'den kapıyorum ama yine açılıyor arkadaşlar virüs taraması yaptım virüsleri sildim PC yeniden başladığında klavye ve fare başlamadı. Güvenli moda geçip diskdeki sorunları onar yapıp düzeltim ve hala oluyor bu neden kaynaklı?

Trojan bulaşmış olabilir kankam bilgisayarını bir anti virüs tarayıcısı ile taratmanı öneririm eğer sorun çözülmezse format en iyi çözümdür.

Adware zararlıları, Malwarebytes ile tarama yapmayı denediniz mi? Virüs taramasını hangi anti malware aracı ile yaptınız?

Format şart olmuş, inşallah önemli dosyalarınız yoktur içinde format sonrası dosyalarınızı tekrar yüklemeden önce güvenilir bir virüs programı yükleyin ve dosyaları aktarmadan virüs bulaşmadığından emin olun. Yoksa kısır döngü olur .

Yeni konular

Geri
Yukarı