PC Hocası TV Rezaleti

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar, PC Hocası TV kanalını severim ve izlerim, fakat son videolarından birinde baktım ki SteelSeries Arctis 9 Wireless inceliyorlar, fakat 7.1 teknolojisinin çok iyi olduğunu söylemelerine rağmen bilmiyorlar ki, CS:GO Oyununun en fazla 5.1 desteği var. Görüyorum ki "ooo harika 7.1 çok iyi çalışıyor CS:GO'da adamları çok rahat öldürüyoruz falan" gibi sözlerle kulaklığı övüyorlar da övüyorlar. Fark ettim ki bunu para için yapıyorlar, çünkü CS:GO 7.1 desteklemiyor. Ben anlayamadım şimdi, neden böyle bir şey yapıyorlar? İnceleme dediğin eksi ve artı yönlerini sayar, bunlar hiç saymıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılım üzerinden 7.1 seçeneğini seçtiğimiz zaman oyunun şartları ne olursa olsun 7.1 devreye girmiyor mu ?

Ben giriyor diye biliyorum ama yanlış değildir umarım.

Bu arada böyle bir kanal mı varmış ?

Yazılım üzerinden 7.1 seçeneğini seçtiğimiz zaman oyunun şartları ne olursa olsun 7.1 devreye girmiyor mu ?

Ben giriyor diye biliyorum ama yanlış değildir umarım.

Bu arada böyle bir kanal mı varmış ?
Hayır girmiyor, sonuçta o oyunun desteği yok. Desteği olmayan oyuna hiç bir şekilde etkilemez. CS:GO Ayarlarından Stereo yapın 7.1 seçili olsa bile asla 7.1 olmaz.

7.1 sanal olarak yapılmaya çalışıyor ve özellikle oyun deneyimini baltalayan bir şey.

Film gibi şeyler için biraz daha etkliyici olabilir.
Şahsen ben 7.1 e geçince oyunlarda çok daha güzel ses kastığımı fark ettim. CS:GO Ayarlarından da 5.1 seçiyorum ve faydası oluyor. Kişiden kişiye değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı