PC için 250-300 TL hoparlör önerisi

Atalayq

Picopat
Elimde bir adet mevcut ama sorunlu. Bilgisayar açıkken oyun-müzik vs. Herhangi bir ses açıkken sorunsuz çalışıyor. Ama ses yokken cızırdıyor.

250-300 lira bandında bir çift hoparlör önerisi bekliyorum sizden. Siyah-beyaz masa ve Gaming setup sahibiyim(RGB yok fazla belki hoparlörde olursa güzel olabilir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
Atalayq

Atalayq

Picopat
Hocam selam, https://www.hepsiburada.com/logitech-z130-10w-speaker-siyah-p-HBV00000BZ6VH?magaza=DESİBELA bu ürün başarılı gibi duruyor fiyatına göre, yorumlar da gayet iyi, düşünülebilir.
Bakıyorum ürünlere teşekkür ederim yorumlarınız için.
Paycell şuanda belirttiğim ürüne %60 kupon veriyor, bi bak bence.
%60 abartı değil mi hocam şişirme mi acaba fiyatlar?

Aclife

Decapat
Elimde bir adet mevcut ama sorunlu. Bilgisayar açıkken oyun-müzik vs. Herhangi bir ses açıkken sorunsuz çalışıyor. Ama ses yokken cızırdıyor.

250-300 lira bandında bir çift hoparlör önerisi bekliyorum sizden. Siyah-beyaz masa ve Gaming setup sahibiyim(RGB yok fazla belki hoparlörde olursa güzel olabilir.)
Elinizdeki mevcut hoperlörler gücünü nereden alıyor Usb üzerinden mi ?

MekATRoniKçi

Femtopat

Logitech z213 2+1 subwoferli ses sistemi

Yukarı