PC için 250-300 TL hoparlör önerisi

Atalayq

Hectopat
Elimde bir adet mevcut ama sorunlu. Bilgisayar açıkken oyun-müzik vs. Herhangi bir ses açıkken sorunsuz çalışıyor. Ama ses yokken cızırdıyor.

250-300 lira bandında bir çift hoparlör önerisi bekliyorum sizden. Siyah-beyaz masa ve Gaming setup sahibiyim(RGB yok fazla belki hoparlörde olursa güzel olabilir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam selam, https://www.hepsiburada.com/logitech-z130-10w-speaker-siyah-p-HBV00000BZ6VH?magaza=DESİBELA bu ürün başarılı gibi duruyor fiyatına göre, yorumlar da gayet iyi, düşünülebilir.
Bakıyorum ürünlere teşekkür ederim yorumlarınız için.
Paycell şuanda belirttiğim ürüne %60 kupon veriyor, bi bak bence.
%60 abartı değil mi hocam şişirme mi acaba fiyatlar?

Elimde bir adet mevcut ama sorunlu. Bilgisayar açıkken oyun-müzik vs. Herhangi bir ses açıkken sorunsuz çalışıyor. Ama ses yokken cızırdıyor.

250-300 lira bandında bir çift hoparlör önerisi bekliyorum sizden. Siyah-beyaz masa ve Gaming setup sahibiyim(RGB yok fazla belki hoparlörde olursa güzel olabilir.)
Elinizdeki mevcut hoperlörler gücünü nereden alıyor Usb üzerinden mi ?

Logitech z213 2+1 subwoferli ses sistemi

Geri
Yukarı