PC için 300 TL gamepad önerisi

F310 ve F710 hassasiyet tetik anlamında 600 700 TL'lik cihazlar ile aynı performansı sağlıyor tam bir F/P ürünüdür ama kronik arızaları var bağlantı kopuyor vs. Bir de tasarımı çok kötü uzun süre kullanınca rahatsız ediyor su toplatabilir. Haricinde Rampage SG-RPS4 Plus şu an 360 TL orijinal mi bilmiyorum. Tetik hassasiyeti ergonomik tasarımı vs çok iyi yorumları güzel. Monster Pusat Pro V2 469 TL indirime girerse o da alınabilir ama şu an pahalı bence. Benim önerim F310 veya F710 olacaktır uzun süre kullandım içlerinde en iyi hassasiyete sahip. Logitech candır.

Son düzenleyen: Moderatör:
F310 ve F710 hassasiyet tetik anlamında 600 700 TL'lik cihazlar ile aynı performansı sağlıyor tam bir F/P ürünüdür ama kronik arızaları var bağlantı kopuyor vs. bir de tasarımı çok kötü uzun süre kullanınca rahatsız ediyor su toplatabilir. Haricinde Rampage SG-RPS4 Plus şu an 360 TL orijinal mi bilmiyorum. Tetik hassasiyeti ergonomik tasarımı vs çok iyi yorumları güzel. Monster Pusat Pro V2 469 TL indirime girerse o da alınabilir ama şu an pahalı bence. Benim önerim F310 veya F710 olacaktır uzun süre kullandım içlerinde en iyi hassasiyete sahip. Logitech candır.

Tetik konusuna kesinlikle katılmıyorum, Xbox ve PS kollarını kullandıktan sonra Logitech F710 plastik kürek gibi gelmişti bana.

İtopya Trust GXT 545, 590 ve 1230 modellerine bakıp ihtiyacınıza göre olanı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz bence. Ben bayağı araştırdım 590 modelini sipariş ettim bugün. Monster Pusat Pro muadili ve kronik sorunu da yok. Basmaya duyarlı tetik + titreşim + 100 TL'lik telefon tutma aparatina ek para vermeyeceğim + hassas joystick + minimum ölü bölge daha ne olacak ki beklentimi karşılayacak gibi duruyor 2 yıl garantili. Ergonomik görünüyor. Malzeme kalitesi kötü ama bence 300 liralık cihazdan da çok üst sınıf bir şey beklenemez ama fiyatının hakkını verir. Denedikten sonra tekrar bilgi vereceğim.

Bazı arkadaşlar sonradan mesaj yazmış ama üstteki Monster'i aldım bayağı önce gene de teşekkürler bu arada bayağı memnunum gamepadden. Sahsen Xbox gamepadinden bir fark da görmüyorum bayağı kaliteli.

Geri
Yukarı