PC için 500 TL Gamepad Önerisi

eis666

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Merhabalar, bilgisayarım için gamepad almak istiyorum 2 tane. Bütçem 500₺. Şimdiye kadar 20-40₺'lik gamepadler kullandım ve bu gamepadlere toplam harcadığım para 500₺ civarıdır tahminen. Artık rahata ermek istediğim için önerilerinizi rica ediyorum.
Özellik olarak; Analog tetik tuşları olması, Xbox gamepad düzeninde olması, kablosuz olması daha iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

kablolu olsun diyosan :

Trendyol havuz elektronik de var PS4 DualShock 250 TL civarı kullanıyorum ve güzel sorun çıkartmadi 6 aydır kullanıyorum, ve yorumları da iyi üstüne 250 TL bence al desenli var siyah var seç beğen al güzel

Trendyol havuz elektronik de var PS4 DualShock 250 TL civarı kullanıyorum ve güzel sorun çıkartmadi 6 aydır kullanıyorum, ve yorumları da iyi üstüne 250 TL bence al desenli var siyah var seç beğen al güzel
Link atabilir misin?
kablolu olsun diyosan :

Yanlış anlatmış olabilirim tek gamepad için 250, çift gamepad için 500₺ bütçem var.

Link atabilir misin?

Yanlış anlatmış olabilirim tek gamepad için 250, çift gamepad için 500₺ bütçem var.
Ben atmayı bilmiyorum yoksa atardım ama deniyim

Oldu vallahi

Oldu vallahi
Sağolll

Oldu vallahi
Peki bunu nasıl bağlayacağız ek bir cihaz almam gerekiyor mu kasaya bağlamak için yoksa içinde geliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı