PC için araba oyunu önerisi

Asetto Corsa, Forza Horizon 3 ve 4, NFS Payback yarışlar harici aracınızı alıp geniş haritalarında vakit geçirebilirsiniz ek olarak @26318 ın da önerdiği gibi My Summer Car güzel oyundur.

Asetto Corsa, Forza Horizon 3 ve 4, NFS Payback yarışlar harici aracınızı alıp geniş haritalarında vakit geçirebilirsiniz ek olarak @26318 ın da önerdiği gibi My Summer Car güzel oyundur.
Dostum ben süper hızlı araba kullanarak dolaşmak istesem zaten GTA'da da dolaşabilirim. O tarz oyunlar hep yarış üzerine kurulu olduğu için mekanikleri bana çok gerçekçi simülasyon gibi gelmiyor.

forza horizon 4 der geçerim ama böyle araba geliştirmeli bi oyun diyosan jahrein adlı yayıncının oynadığı bir oyun vardı aratarak bulabilirsin ismi aklıma gelmedi brom sorry.

Forza Horizon 4. Gaz ve freni ayarlı basabileceğin bi' joystick ya da direksiyon seti sahibi değilsen tır oyunları dışında her şey tabi yarış oyunu gibi gelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı