PC için asla sıkmayacak oyun tavsiyeleri

Skyrim 50 saat sonra oynancak bir oyun değil. Fallout 4 1 saatte sıkıldım bıraktım. Witcher başlayacağım.
Eski bir konuyu cortlattığın için teşekkürler. Bu kadar çabuk sıkılman oyundan değil senden kaynaklanan bir sorun bence bu arada. Skyrim oynama sürelerine bakarsan internetten ne demek istediğimi anlarsın.

Witcher 1 saat bile dayanamadım, skyrim yarım saatte daral geldi.

Pubg, cs go klasikler
Life is strange, this war of mine, prison architect de ara sıra oyalanmak için açıyorum

Eski bir konuyu cortlattığın için teşekkürler. Bu kadar çabuk sıkılman oyundan değil senden kaynaklanan bir sorun bence bu arada. Skyrim oynama sürelerine bakarsan internetten ne demek istediğimi anlarsın.
Çok oynanmış olabilir evet fakat renkler ve zevkler mevzusu. Kişiden kişiye değişir.

Skyrim 50 saat sonra oynancak bir oyun değil.
Screenshot_20181008-123933.png

Kişiye göre değişir bu şeyler ve ben asla sıkmayacak bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Örneğin Mount & Blade Warband'i oynadım ve hiç sevmedim, 1 saat kendimi zorladım sonra iade ettim.:)
Bende Metro 2033 de yaşamıştım aynısını. Büyük bir hevesle girdim oyuna belki ileride patlar oyun diye ama yok 1 saat zor oynadım 😀

Geri
Yukarı