PC için direksiyon seti tavsiyesi

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Öncelikle herkese merhaba. Ben konu başlığında belirttiğim gibi bir direksiyon seti arıyorum. Bilgisayarda kullanacağım. Forza Horizon 4, NFS, ETS 2 oynayacağım. Bütçeli belirttim ama yine de söyleyeyim. Bütçem maksimum 500₺. Dediğim gibi vites ve debriyaj şart. Önerilerinizi bekliyorum.

O fiyata 2.el dahi bulamazsınız hocam. Ya Logitech momo ya da sağlam bir Gamepad almanızı tavsiye ederim.
Hocam gamepad'im var. Fakat gamepad ile oynayacağıma klavyeyle oynarım bana pek zevk vermiyor açık adı. 2.el G92 bulma şansım da mı yoktur?

tenor.gif

Maalesef hocam o bütçeye çok zor. Belki 2.el Logitech DFGT'ye bakabilirsiniz. En azından elinizi koyabileğiniz vitesi 900 derece dönen bir direksiyonu var.

Anlamadım? Burası bir teknoloji forumu. Ve donanım tavsiyesi alıyorum. Boş konuşmuşsunuz.
Öncelikle sizden saygı göstermenizi istiyorum. Sonuçta burası dingonun ahırıda değil. Sadece ufak bir tavsiye vermek istedim. Eski bir direksiyonu birazcık uğraşarak FFB olmadan 900 derece yapmak mümkün.

Donanım tavsiyesi istiyorsanız o bütçeye ancak 180 derece direksiyon mümkün.

Öncelikle herkese merhaba. Ben konu başlığında belirttiğim gibi bir direksiyon seti arıyorum. Bilgisayarda kullanacağım. Forza Horizon 4, NFS, ETS 2 oynayacağım. Bütçeli belirttim ama yine de söyleyeyim. Bütçem maksimum 500₺. Dediğim gibi vites ve debriyaj şart. Önerilerinizi bekliyorum.

Onun yerine Arduino alıp yapsanız daha kaarlı olur diyorum ne dersiniz?

Geri
Yukarı