PC için DualSense mi Xbox 9. nesil mi?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Şu an kullanmış olduğum Logitech F710 kronik sıkıntılarından dolayı değiştirmek istiyorum. Birçok farklı platformdan oyun oynuyorum, DualSense daha alışığım daha önce hiç Xbox gamepadi kullanmadım, sizce hangisi tercih edilmeli?

Şu an kullanmış olduğum Logitech F710 kronik sıkıntılarından dolayı değiştirmek istiyorum. Birçok farklı platformdan oyun oynuyorum, DualSense daha alışığım daha önce hiç Xbox gamepadi kullanmadım, sizce hangisi tercih edilmeli?

Pratiklik açısından Xbox ama bende DualSense'ciyim verdiği hissiyat bayağı iyi. Fakat hala 1 saat bir oyuna DualSense ayarı yapmaya değer mi bilemiyorum.

DS4, DualSense ve Xbox gamepad hepsine sahibim hocam. Ve şunu söyleyeyim hala DS4 dışında diğerlerini elime alınca rahat edemiyorum. Resmen efsane, cuk diye oturuyor ve çok rahat. Bu yüzden ben DS4 öneriyorum bulabilirseniz 1000 bandında falan bazen vatan satıyor ben geçen ay komando desenli kaptım bir adet daha. Ama illa ikisi arasında diyorsanız DualSense derim. Xbox kumandası çok geniş hissettiriyor hala alışamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı