PC için en ucuz God of War nereden alınır?

Geçen gün forumda bir arkadaş %20 indirim ile Steam oyunlarını gift atıyordu. Ben de o şekilde GOW'u 264TL'ye aldım. Konu açarak indirimli gift atabilecek arkadaşları arayabilirsiniz. Steam bakiyelerini paraya çevirmek için bu yöntemi tercih eden arkadaşlar oluyor.

Veya Epic'ten 60TL indirim kuponu ile indirimli alabilirsiniz.

Keşke bende paraya kıyıp Steamdan alsaydım şu an Play Store'dan aldım iade olmuyor ve bekliyorum ne zaman kod verirseler artık son pişmanlık neye yarar neyse.
Hocam cebimden o meblağ çıkmadı. Çeşitli kampanyalarla topladim anca öyle denklestirdim. Açıkçası nakit bir oyuna veremem. Bekleyin bizde sadece kütüphaneye eklendi öyle duruyor. Size de aynı gün gelir. Playstore nin sistemi güzel. Canınızı sıkmayın. Iade falan etmeyin.

Hocam cebimden o meblağ çıkmadı. Çeşitli kampanyalarla topladim anca öyle denklestirdim. Açıkçası nakit bir oyuna veremem. Bekleyin bizde sadece kütüphaneye eklendi öyle duruyor. Size de aynı gün gelir. Play Store'nin sistemi güzel. Canınızı sıkmayın. Iade falan etmeyin.

Teşekkür ederim hocam teselliniz için bekleyelim bakalım.

Ben Etail'den aldım hocam. Bekle dediler bekledim. Bugün de kodumu aldım.

İade etmeseydin keşke.

Bende sonradan pişman oldum hocam dün akşam açıldı predownload Play Store da dün gece saat 00:00 da kodu verdi indirmeye bıraktım indi bekliyorum bir fark olmadı Steam'den da alsam dün açılacaktı predownload, etailden de alsam aynı olacakmış boşu boşuna iade edip Play Store'dan aldım etailden bıraksaydım öyle siparişi bir şey kaybetmezmişim akıl karı oldu. :D

bazen kafayı çok yoruyoruz. Ama öyle bir dönemdeyiz ki kimse kimseye güvenmiyor. Ben de çok düşünürüm bir şey alırken. Bazen güvenmek gerek :)

Elbette yeni bir yere güvenmek zor dostum ama denemek de lazım. Ama adamlardan Allah razı olsun. Dedikleri gibi güvenilir çıktılar.

Bazen kafayı çok yoruyoruz. Ama öyle bir dönemdeyiz ki kimse kimseye güvenmiyor. Ben de çok düşünürüm bir şey alırken. Bazen güvenmek gerek :)

Ee para kolay kazanılmıyor hocam harcarken de insan kazık yemek istemiyor her şey ateş pahası ufak tefek eğlencelerimizde olsa artık dikkatli olma devri.

Elbette yeni bir yere güvenmek zor dostum ama denemek de lazım. Ama adamlardan Allah razı olsun. Dedikleri gibi güvenilir çıktılar.

YouTuber'lara da sponsor oldukları için bir şey çıkacağını sanmadım bende işte teslim tarihi önemli olandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı