PC için FIFA 21 en ucuz nereden alınır?

Hocam FIFA için Origin Access veya EA Accses ile alabilirsiniz.

Steam üzerinden alabilirsiniz.
FIFA dıyor hocam @Yener K..
Birkaç hafta önce epinkolikte 250 tlydi yanımda para yoktu. Şimdi 356 TL olmuş PC için en ucuza hangi siteden alabilirim?
Bütün fiyatlar yakın zaten. İstediğin yerden al bence. DurmaPlay olabilir.

Hocam eğer FUT düşünüyorsan PC'de FIFA oynamanı hiç önermiyorum. Oyuncu azlığı, market fiyatları, hile durumları vb. çok iyi bir platform değil FIFA için. Yerinizde olsam biraz daha para biriktirip XBOX konsolu alıp ondan oynardım. Konsolda oynadığınız zaman dediğim durumlardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Hocam eğer fut düşünüyorsan PC'de FIFA oynamanı hiç önermiyorum. Oyuncu azlığı, market fiyatları, hile durumları vb. çok iyi bir platform değil FIFA için. Yerinizde olsam biraz daha para biriktirip Xbox konsolu alıp ondan oynardım. Konsolda oynadığınız zaman dediğim durumlardan kurtulmuş oluyorsunuz.
15'den beri PC'de oynuyorum PS4'üm veya Xbox'um yok.

Artı -1 Eksi
Hocam fiyatların hepsi çok yakın. Fiyatları belli. 400 TL' de var, 350 TL' de. EA Acsses' de olursa oradan aylık 12 TL' ye kullanabilirsiniz, yıllıkda 65 TL' ydi sanırsam.
Çok ucuza satanlar var onlardan almayın, çoğunlukla çalıntı hesap ve hesap sahibi e-posta aracılığı ile tekrardan alabilir ve yasal değil. Bana kalırsa EA Acsses' de oyun orada varsa yıllık ücret ödeyip oynayın.
Ama hesabımda kalıcı olsun diyorsan 300-400 TL verebilirsin. DurmaPlay' de 373 TL şu an.

Geri
Yukarı