PC için FIFA 21 en ucuz nereden alınır?

Hocam fiyatların hepsi çok yakın. Fiyatları belli. 400 TL' de var, 350 TL' de. EA Acsses' de olursa oradan aylık 12 TL' ye kullanabilirsiniz, yıllıkda 65 TL' ydi sanırsam.
Çok ucuza satanlar var onlardan almayın, çoğunlukla çalıntı hesap ve hesap sahibi e-posta aracılığı ile tekrardan alabilir ve yasal değil. Bana kalırsa EA Acsses' de oyun orada varsa yıllık ücret ödeyip oynayın.
Ama hesabımda kalıcı olsun diyorsan 300-400 TL verebilirsin. DurmaPlay' de 373 TL şu an.
EA Acsses alırsak yılda 65 liraya 1 yıl FIFA21 oynayabiliyor muyuz hocam?

Fifa 21 EA PLAY PRO ile oynanabiliyor o da 15 Euro. Pc paltformunda Ultimate Team oynuyorum. Hile yapana denk gelmedim fakat oyuncu kıtlığı bir tık fark ediliyor. Para kasması daha basit. Snipe yapmak daha basit yani 5 dakika sürekli aratırsan buluyorsun. 1.5 günde 140k kastım canım sıkıldıkça oyun attım geri kalanında snipe ile uğraştım.

Fifa 21 EA PLAY PRO ile oynanabiliyor o da 15 Euro. Pc paltformunda Ultimate Team oynuyorum. Hile yapana denk gelmedim fakat oyuncu kıtlığı bir tık fark ediliyor. Para kasması daha basit. Snipe yapmak daha basit yani 5 dakika sürekli aratırsan buluyorsun. 1.5 günde 140k kastım canım sıkıldıkça oyun attım geri kalanında snipe ile uğraştım.
ea play pro oyunlarında fifa 21'i göremedim hocam.

Geri
Yukarı