PC için Gamepad önerisi

Bunu daha önce ben de düşünmüştüm ancak denemedim. Acaba PS3 kolunu nereden alıyorsunuz? Çünkü internetteki ilanlardan anladığım kadarıyla replika ürünler.
Replika aldım maalesef. Ama 2. el de orjinal bulabilirsiniz. Ama replikanın en kalitelisini aldım diyebilirim. Bunu aldım:
Yorumlar güzel. Bende beğendim. Kolun R tuşları bastın mı tam basmıyor yani tuşa yarım bastın yarım olarak algılıyor. Buda oyunlar da avantaj.

Şu an konudan farklı olacak lakin en azından benim gibi düşünenler için de rehber olmuş olur diye düşünüyorum. Sizce alınabilecek kalitede mi? Pişmanlık duyar mıyım alsam? SG-401J USB/PS/PS3 1.8M KABLOLU UYUMLU TİTREŞİMLİ OYUN KOLU fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Geçen ay bunu alıp denemiştim lakin tuşları çok sert geldi ve iade ettim. Ayrıca bağlantıyı nasıl yapıyorsunuz? Bu konuda da rehber olabilirseniz çok sevinirim.

Şu an konudan farklı olacak lakin en azından benim gibi düşünenler için de rehber olmuş olur diye düşünüyorum. Sizce alınabilecek kalitede mi? Pişmanlık duyar mıyım alsam? SG-401J USB/PS/PS3 1.8M KABLOLU UYUMLU TİTREŞİMLİ OYUN KOLU fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Geçen ay bunu alıp denemiştim lakin tuşları çok sert geldi ve iade ettim. Ayrıca bağlantıyı nasıl yapıyorsunuz? Bu konuda da rehber olabilirseniz çok sevinirim.
Eğer uğraşmak istemiyorsanız kablolu alabilirsiniz. Benim attığım linkteki ürünün PS3 koluyla neredeyse aynı. Tuşları aynı hassasiyette. Bence pişmanlık duymazsınız. bağlantıyı program ile yapılıyor. İsmi SCP Tool Kit.

Geri
Yukarı