PC için gamepad önerisi

gigaachad

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben bilgisayarda F1 2020, NFS tarzı araba oyunları oynuyorum genellikle, gamepad arayışındayım. Logitech F310 kullandım fakat trigger kısmı biraz küçük geldi ve titreşim de yoktu. Xbox 360 ve DualShock 4 kollarını gördüm. Benim için kolda önemli olan şey trigger hassasiyeti bulunması(oyunlarda yarım gaz verebilerek gidebilmek gibi) ve titreşim olursa güzel olur. Şu an internette bunları buldum, bütçem 400 lira civarında. Öneriniz var mı?

@gigaachad 400TL bütçe ile bahsettiğin kollardan daha iyisini bulman zor gibi usta.

Hocam zaten orjinal değil ve deadzone çok fazladır muhtemelen. Arkadaş trigger hassasiyeti iyi olan kol arıyor.
400 TL bandında orjinal bulamazsın anca replika.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
L2 R2 deadzone kötü durumda. Geçerli zaman url si ile attım bakabilirsiniz.

Deadzone olayını daha yeni öğrendim ve evet dediğiniz gibi bu benim için çok önemli bir olay. Peki minimum olarak bu dediklerimi karşılayacak yani deadzone olmaması ve titreşim(isteğe bağlı tabii) bir kol var mı? Logitech F710'a bakıyorum şu an.

Deadzone olayını daha yeni öğrendim ve evet dediğiniz gibi bu benim için çok önemli bir olay. Peki minimum olarak bu dediklerimi karşılayacak yani deadzone olmaması ve titreşim(isteğe bağlı tabii) bir kol var mı? Logitech F710'a bakıyorum şu an.

2. el Xbox 360 kolu bakabilirsiniz. F310 veya F710 bakabilirsiniz. F710'un L2 R2 trigger hassaasiyeti F310'a göre bir tık daha iyi fakat F310 alırsanız yokluğunu hissetmezsiniz. Onun dışında F310'un fiyatı şu an çok fahiş durumda. Geçen hafta 299TL civarı iken şu an en ucuz 420TL.

Geri
Yukarı