PC İçin Gamepad Önerisi

Lady Hellbender

Kilopat
Merhabalar Technopat ailesi, öncelikle bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

1 ay öncesine kadar ilk kez oyun bilgisayarı topladım, bütün oyuncu ekipmanlarımı tamamladım, kaldı ki gamepad.
Malum gamepad'i; Mortal Kombat, Injustice, ASC serisi, Forza Horizon gibi oyunlarda oynaması daha keyifli olacağını düşündüğüm için alma isteği duydum. Dolayısıyla uzun araştırmalarıma rağmen birkaç seçeneklerim arasında kaldım, aklımdakiler şunlardır;

1. Steelseries Stratus Duo
2. Logitech F710

Gönlüm Stratus'ta kaldı fakat titreşimli bildirim motoru olmaması cidden üzdü, diğeriyse F710'da görüntüsü olarak bana pek cazip gelmedi ve eski model. Bu konuda önerileriniz varsa her türlü açığım ve bütçe sınırım yoktur.

Teşekkürler, kolay gelsin.

Son düzenleme:
Kesinlikle Xbox One S Controller almalısın. Ayrıca yanına orijinal bataryasını da al çünkü pil ile kullanırsan kol ağır olabiliyor ve oynama sıklığına göre sürekli pil alman gerekiyor.

Cevaplarınız için gerçekten çok teşekkür ederim, madem öyle; Xbox One S kontrolcüsünü nereden temin edinebilirim? Amazonda uygun fiyatla buldum fakat birkaç olumsuz yorumları okuyunca pek güvenemedim.

Link: Xbox One S Controller

Edit: İtopya'da indirim varmış, buna ne diyorsunuz?

Son düzenleme:
Alışveriş platformlarının çoğunda One S kontrolcü bulunabiliyor. Fiyatı uygun olan ve güvendiğiniz herhangi bir yerden alabilirsiniz.

N11 üzerinden 6 ay önce almıştım ben de. Ucuz bir BT aparat ile sorunsuz bir şekilde kullanıyorum masaüstü sistemimde. Ergonomi, kalite ve Windows 10 uyumluluğu hoşuma gidiyor. Oyunlarda ayar yapmam falan gerekmiyor. Olması gerektiği gibi çalışıyor kısacası. :)

Alışveriş platformlarının çoğunda One S kontrolcü bulunabiliyor. Fiyatı uygun olan ve güvendiğiniz herhangi bir yerden alabilirsiniz.

N11 üzerinden 6 ay önce almıştım ben de. Ucuz bir BT aparat ile sorunsuz bir şekilde kullanıyorum masaüstü sistemimde. Ergonomi, kalite ve Windows 10 uyumluluğu hoşuma gidiyor. Oyunlarda ayar yapmam falan gerekmiyor. Olması gerektiği gibi çalışıyor kısacası. :)

Cevabınız için teşekkür ederim, peki kutunun içinde neler çıkıyor, bilgilendirebilir misiniz? Bir yukarıdaki paylaştığım posttaki linkte; İtopya sitesinden almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı