PC için gamepad tavsiyesi

Wabien

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarım için gamepad almak istiyorum ama çok fazla bütçem yok, 100 - 200TL'ye ne önerirsiniz, Xbox gamepadi tarzında istiyorum. XBOX360 gamepadi almayı düşünüyorum ama herkes çakma yazmış sorun olur mu sizce yoksa alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çakma ürün önermem ben. Alacağın en ucuz ürün F310 olur indirimdeyken 200'e düşüyor.
Xbox kolunun kullanımı daha rahat gözüküyor o yüzden o tarz daha hoşuma gitti birde f310 un titreşim motoru yokmuş tasarımı da çok iç açıcı değil.

Evet ama bunların karşılığında kaliteli bir ürün almış oluyorsun. Xbox tarzı kaliteli ürünler 300 küsürden başlıyor, üstelik kablolu.

Evet ama bunların karşılığında kaliteli bir ürün almış oluyorsun. Xbox tarzı kaliteli ürünler 300 küsürden başlıyor, üstelik kablolu.
Daha önce hiç kolla oynamadım pahalı birşey alıp pişman olmaktanda korkuyorum birde hepsiburada üzerinde satılan xbox360 kolları orijinal olma olasılığı var mı hepsiburadaya yazdım sitenizde microsoft adı altında çakma ürünler satılıyor filan diye orijinal olduklarını söylediler bana çok güven vermedi tabi ama

Orijinal olma olasılığı yok. Üretimi duralı yıllar oldu onların. Kaliteli ürün alırsan pişman etmez. Ancak orijinal olmayan, yan sanayi ürünler pişman eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı