PC için Gamepad Tavsiyesi

Knight Davion

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,

200 TL civarlarında bilgisayar için kablosuz gamepad arayışındayım. Biraz araştırdığımda alanların genellikle memnun olduğu gamepadleri şu şekilde yazmışlar. Sıralama karışıktır.
  • Monster Pusat Gamepad (Türkiye'de stoğu yok. Stok bitmeden önce 200 TL'ye satılmış.Gerçi dolar da arttı.)
  • MSİ FORCE GC30 (Türkiye'deki stoğu yok.)
  • Easysmx 9101 (Sanırım Türkiye'de satan yok, yurt dışında 30 dolar. Yurt dışından almaya değer mi yorum sizde.)
  • Logitech F710 (Bu şu an CarrefourSa'da 280 TL. Ama 280 bile bana biraz çok geliyor.)
Başka tavsiyeleriniz var mı? Ya da sizce ne almalıyım?

Logitech markalı Gamepad'lerden uzak durmalısın. Ergonomi düşmanı ve fiyatına kesinlikle değmiyor. Bende GC20 vardı hem PS4 hem de PC'de çalışıyor diye satılıyor ama PS4'te çalışmıyor. Xbox 360 kolu gibi aşırı konforlu ama yedek parça bulamamaktan korkup sattım( PS4'te çalışmayınca soğumuştum ) Monster kullanmadım ama ayrı bir dongle a ihtiyaç duyuyor ve eğer o dongle a bir şey olursa Gamepad kabloyla kullanılmıyor yani çöp oluyor diye biliyorum. Biraz bu konuyu araştır. Xbox One s kolu alabilirsin ikinci el. Ve ya MSI GC serisine bakabilirsin ama biraz abartı bir Gamepad ben aldığımda Xbox One ile aralarında 100 lira oynuyordu o paraya değmezmiş yani.

Monster Gamepad'in güncel fiyatı 300 TL olarak,
Logitech F710 Gamepad'in güncel fiyatı da 280 TL olarak güncellenmiş. MSI Gamepad'i zaten Türkiye'de bulunmuyor. Oriinal Xbox One Gamepad'i de aşırı pahalı. Güncel tavsiyeleriniz nelerdir?

Monster Gamepad'in güncel fiyatı 300 TL olarak,
Logitech F710 Gamepad'in güncel fiyatı da 280 TL olarak güncellenmiş. MSI Gamepad'i zaten Türkiye'de bulunmuyor. Oriinal Xbox One Gamepad'i de aşırı pahalı. Güncel tavsiyeleriniz nelerdir?

Logitechten uzak dur oyun zevkini bozar. Monster çok zamlanmış belki ikinci el bulursun. Alacaksan eğer ara bi sor sadece kabloyla çalışıyor mu dongle olmadan diye. İkinci el bir xbox one s kumandası aldım şimdi onu kullanıyorum mutluyum. 250 ye aldım vergi gelmeden önce.

Merhaba arkadaşlar,

200 TL civarlarında bilgisayar için kablosuz gamepad arayışındayım. Biraz araştırdığımda alanların genellikle memnun olduğu gamepadleri şu şekilde yazmışlar. Sıralama karışıktır.
  • Monster Pusat Gamepad (Türkiye'de stoğu yok. Stok bitmeden önce 200 TL'ye satılmış.Gerçi dolar da arttı.)
  • MSİ FORCE GC30 (Türkiye'deki stoğu yok.)
  • Easysmx 9101 (Sanırım Türkiye'de satan yok, yurt dışında 30 dolar. Yurt dışından almaya değer mi yorum sizde.)
  • Logitech F710 (Bu şu an CarrefourSa'da 280 TL. Ama 280 bile bana biraz çok geliyor.)
Başka tavsiyeleriniz var mı? Ya da sizce ne almalıyım?
F310 var bende. Gayet memnunum. 2 3 aydır hiç bir sıkıntısını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı