PC için kablosuz oyun kolu önerisi

One s kontrolcüsü için zorunlu değil. 360 için zorunlu.
Sana demedim zaten arkadaşa dedim xbox 360 a wireless zorunlu diye

Xbox kolu pc de nasıl kullanılıyor??

Dostum ben deneyimlerimden yola çıkarak konuşuyorum.Benim babam konsol ticareti ile uğraşıyor.Haliylede elimize çok konsol geçiyor yani azda olsa tüm konsolları kullanma fırsatım oldu deneyimlerime göre ps 3 kolu çöp,xbox 360 kolu(hala kullanıyorum) çok güzel,xbox one kolu güzel,ps4 kolu güzel.Şahsen xbox 360 ı öneririm wireless reciever aygıtınıda sahibinden sitesinde 35 tl civarı bulabilirsin 2.el.

Sana demedim zaten arkadaşa dedim xbox 360 a wireless zorunlu diye

Dostum ben deneyimlerimden yola çıkarak konuşuyorum.Benim babam konsol ticareti ile uğraşıyor.Haliylede elimize çok konsol geçiyor yani azda olsa tüm konsolları kullanma fırsatım oldu deneyimlerime göre ps 3 kolu çöp,xbox 360 kolu(hala kullanıyorum) çok güzel,xbox one kolu güzel,ps4 kolu güzel.Şahsen xbox 360 ı öneririm wireless reciever aygıtınıda sahibinden sitesinde 35 tl civarı bulabilirsin 2.el.
Çok teşekkürler değerlendireceğim

Bende ürünü aldım. Xbox one siyah oyun kolu ve trust 18187 bluetooth adaptör aldım. Çok şükür uyumlu oldu. DS4 e el alışkanlığı olduğu için başta biraz sıkıntı çektim fakat şu anda DS4 ten daha rahat olduğuna eminim. Şu anda tek sıkıntım pil. Şarj edilebilir orijinal Microsoft piller 200 liradan başlıyor. Büyük ihtimalle amazon.com sitesinden kendilerinin ürettiği 1200mah'lık şarjlı pillerden alacağım. 100 liraya tekabül ediyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı