PC için Kablosuz Xbox One Kontrolcü Alma

Teknosa, Bimeks gibi büyük teknoloji marketleri çakmasını satmaz. Bilgisayara kablolu şekilde herhangi bir microUSB kablosuyla bağlayabilirsin. Kablosuz bağlamak istiyorsan "Xbox One Wireless Adapter for Windows 10" adlı dongle'ı alman gerekiyor.

Verdiğin linkteki ürünün fiyatında çok büyük ihtimalle yanlışlık var. Normalde o gamepad'in dolar kuru üzerinden fiyatı o şekilde neredeyse.

Sahte istiyorsan AliExpress'ten al ama sana hiçbir zaman sahtesini önermem. Herşeyin orjinali güzeldir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D

Teknosa, Bimeks gibi büyük teknoloji marketleri çakmasını satmaz. Bilgisayara kablolu şekilde herhangi bir microUSB kablosuyla bağlayabilirsin. Kablosuz bağlamak istiyorsan "Xbox One Wireless Adapter for Windows 10" adlı dongle'ı alman gerekiyor.

Verdiğin linkteki ürünün fiyatında çok büyük ihtimalle yanlışlık var. Normalde o gamepad'in dolar kuru üzerinden fiyatı o şekilde neredeyse.
Arkadaş doğru söylüyor Teknosa gibi Medimarkt gibi yerler sahte satmaz rahatça alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolu almanı öneririm. Atla deve fark yok 360 ile One arasında. :) Pil derdin, usb girişi bozulma derdin olmaz.

Xbox One Scorpio'nun kontrolcüsünü al bulursan, bluetooth üzerinden de bağlayabiliyorsun onu, gerek kalmıyor ayrı aparat almaya.

Sanmıyorum, herhangi bir Xbox One S ibaresi yok.
Bi önceki mesajımda Scorpio demişim, Scorpio henüz çıkmadı, S demek istedim.

Bu konuda bilgim yok her beyaz olan gamepadin Xbox One S'e ait olduğu kesin mi? Beyaz diye gidip normal Xbox One gamepadi alırlarsa bluetooth ile bağlayamazlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı