PC için Marvel's Spider-Man veya sunset OverDrive tarzı oyun tavsiyesi

Emoli22

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, içinde özel yetenekler veya Just Cause gibi çeşitli aletler yardımıyla gezebileceğimiz bir açık dünya oyunu arıyorum.

Anthem var ama şehri yok, ve ortalama bir oyun. Bir de Watch Dogs 2'ye bakabilirsiniz, çoğu cihazı hackleyebildiğiniz için aletten sayılır diye düşündüm.

Anthem var ama şehri yok, ve ortalama bir oyun. Bir de Watch Dogs 2'ye bakabilirsiniz, çoğu cihazı hackleyebildiğiniz için aletten sayılır diye düşündüm.

Öneri için teşekkür ederim ancak oyunu pek beğenmemiştim incelemeleri izlediğimde, gameplayine de biraz baktım çok benlik değil gibi duruyor.

Prototype'ı oynamayı düşünüyorum ancak biraz eski duruyor oyun hala oynanır mı?
Bir de oyun çok çizgisel mi gidiyor yoksa açık dünyada gezebileceğimiz yerler var mı ya da challenge tarzı düşman dövmeceler falan?

Prototype'ı oynamayı düşünüyorum ancak biraz eski duruyor oyun hala oynanır mı?
Bir de oyun çok çizgisel mi gidiyor yoksa açık dünyada gezebileceğimiz yerler var mı ya da challenge tarzı düşman dövmeceler falan?
Dünyada gezebiliyorsunuz, ama bence alınmaz. Hem grafikler çok eski hem de zamanında bile çerezlik denmiş bir oyun. Ben bu oyunu oynayacağıma normal bir açık dünya oynarım.

Çeşitli aletler yardımıyla değil de, özel yeteneklerinizle açık dünyada dolaşıp aktivite yapmak isterseniz The Division 2 olabilir. Geneli görevlere dayalı bir oyun ama.

Geri
Yukarı