PC İçin Oyun Önerisi

Benden bir kaç tavsiye steam indirimleri var. Tek oyunculu sağlam oyunlardır.
Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition son 35 saat 29,50 TL
The Talos Principle son 35 saat 14,75 TL
Prototype Franchise Pack yani 1 -2 son günü 17 Nisan 22,50 TL

PlayerUnknown's Battlegrounds tavsiye ederim şuan H1Z1'den daha kaliteli ve cidden baya hype aldı. Steam fiyatı 69 TL bütçenize uygunsa alabilirsiniz.

Öncelikle lütfen bu yazıyı okumaktan üşenme :) Rainbow Six Siege alırsan pişmanlık duymazsın PUBG ı öneririm ama bir süre sonra sıkılabilirsin, yukarıdaki arkadaşında söylediği gibi The Long Dark efsane kessinlikle öneririm.

R6 vede Pugb baya iyi oyunlardır ama arkadaşlarınla beraber oynuycaksan almanı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mw Serisi... Küçükken bi' 2008 model Casper PC vardı oynuyordum 5-6 yaşında falan manyak gibi oynuyordum.560 TI ı mı nesi vardı.(Mw Serisinin Parası ortalama)
Onun dışında:
Alekhines Gun
Death to Spies'ın devamı ama gerçekten çok iyi.Biz bir Rus ajan oluyoruz ve Alman'ların savaş planları falan çalmaya çalışıyoruz hainleri öldürüyoruz.
Oyun Özellikleri:
-Kılık değiştirmek
-Kloroform/Boğma teli ile insanları baytılmak veya öldürmek.
-Çok zevkli buglar
En iyi özelliği:
Bir yerde durup(Klübe gibi) ses çıkarıp tüm Alman ordusunu yok etmek 🤣
Başka şimdilik yok...

Mw Serisi... Küçükken bi' 2008 model Casper PC vardı oynuyordum 5-6 yaşında falan manyak gibi oynuyordum.560 TI ı mı nesi vardı.(Mw Serisinin Parası ortalama)
Onun dışında:
Alekhines Gun
Death to Spies'ın devamı ama gerçekten çok iyi.Biz bir Rus ajan oluyoruz ve Alman'ların savaş planları falan çalmaya çalışıyoruz hainleri öldürüyoruz.
Oyun Özellikleri:
-Kılık değiştirmek
-Kloroform/Boğma teli ile insanları baytılmak veya öldürmek.
-Çok zevkli buglar
En iyi özelliği:
Bir yerde durup(Klübe gibi) ses çıkarıp tüm Alman ordusunu yok etmek 🤣
Başka şimdilik yok...
Konu tarihine baksaydınız keşke.

Geri
Yukarı