PC için Oyun Tavsiyeleri

@MERT-58 O zaman oyunu yanlış oynamışsın demektir. İlk defa eğlencesiz diyeni duyuyorum sadece CS1.6 bile eğlenceliyken bunun içinde senaryoları da toplasan 100 tane mod var. Bence sen aşırı fazla oynamaktan bıkmışsın veya tek başına oynamışsın biz arkadaşlarla 3v3 Sığınak giriyorduk bilirsin o modu böyle bir eğlence yok :) Gerçek hayattaki arkadaşlarınla girmediğinde bir müddet sonra sıkılabiliyorsun ha birde ben oyuna 1 kuruş yatırmadım envanter silah dolu M4A1 Dark Knight'tan tut bunun AK47 versiyonuna kadar hepsi var. Para yatırmadan çok da güzel gelişiyorsun emek harcadığın zaman zevkli geliyor. Tabi oynamayı 1 sene önce bıraktım hala yüklü masaüstünde fakat girmiyorum. Dediğim gibi bu oyuna para yatırmaya hiç gerek yoktur bunları okuyan diğer kullanıcılar yanlış bilgilenmesin. Senin fikrin senindir bu arada +2500 saatmi cidden merak ettim link paylaşır mısın.
Aynı oyundan mı bahsediyoruz ? Black desertten bahsediyorum ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı