PC için platform oyunu önerisi

dksişm

Centipat
Kış indirimlerinde Crash Bandicot N. Sane Trilogy alacağım. Başka platform oyunu önerisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
New Super Luckys Tale olabilir çocuksu görünsede bana çok eğlenceli geldi. Eğer controllerınız varsa Sonic Generations da eğlenceli olabilir.

Little Nightmares.
Bitirdim zaten 2'sinide.
New Super Luckys Tale olabilir çocuksu görünsede bana çok eğlenceli geldi. Eğer controllerınız varsa Sonic Generations da eğlenceli olabilir.
Controller tabi ki var hocam ağır Dark Souls'cuyum olmadan olur mu :D. Çocuksu diye de birşey yoktur hocam herkes her oyunu oynayabilir. Asıl yetişkin oyunu vardır. Cinselliğin ve vahşetin fazla olduğu oyunlar işte. (Bebek giydirmeceden falan bahsetmiyorum anladınız zaten :D)

Bitirdim zaten 2'sinide.

Controller tabi ki var hocam ağır Dark Souls'cuyum olmadan olur mu :D. Çocuksu diye de birşey yoktur hocam herkes her oyunu oynayabilir. Asıl yetişkin oyunu vardır. Cinselliğin ve vahşetin fazla olduğu oyunlar işte. (Bebek giydirmeceden falan bahsetmiyorum anladınız zaten :D)
Evet anladım demek istediğinizi. Ben grafiklerinden bahsediyordum zaten. Yoksa oyunda yaş kısıtlaması olmamalı ama Cyberpunk gibi oyunun 2. görevinden de çıplak kadın taşıttırmamalı.

Geri
Yukarı